logo Bliv medlem her

www.hestens-venner.dk
- foreningen med aktiviteter for alle heste

Næste aktivitet


13. august 2022 - Agility konkurrence hvor alle kan være med
27. august 2022 - Hyggeweekend med agility
16. oktober 2022 - Orienterings-ridning/kørsel
6. november 2022 - Miljøtræning v/Ejner Møller Andersen

Sidste nyt

Sidste nyt på hjemmesiden
samt tilmelding til nyhedsbrev

Opdateret : 06-06-2022

Facebook
Besøg os på Facebook

Forum

Sidste nyt i forum :
05-06-2022 kl.21:00

Menu :

 FORSIDEN
 BESTYRELSEN
- Formanden har ordet
- Bestyrelsesmedlemmer
- Vedtægter
- Referater
 MEDLEMMER
 MEDLEMSBLAD
 AKTIVITETER
 LINK
 BILLEDGALLERI
 
 OM HJEMMESIDEN
 


Du er ikke logget ind

Log ind

   

Bestyrelsesmedlemmer :

Tryk her for at vise billede og beskrivelse for alle bestyrelsesmedlemmer

Formand :

Lone Wunsch
Svennerupvej 9
4683 Rønnede
Tlf.: 2284 4204 bedst efter kl. 17:00
Mail : lone@hestens-venner.dk

 

 

Næstformand :

Kristian Wunsch
Gyvelvej 2
4690 Haslev
Mobil : 2133 1381
Mail : kristian@hestens-venner.dk

 

 

Kasserer & Webmaster :

Bjarne Lambrecht Sørensen
Munke Bjergbyvej 53
4180 Sorø
Tlf.: 2092 2075
Mail : bjarne@hestens-venner.dk

Beskrivelse :

Fra det herrens år 1975.

Jeg har ikke den store interesse for heste, men kører da gerne en tur med min kone, når hun har fået spændt hesten for vognen.

Til daglig arbejder jeg som postbud.

 

Sekretær :

Heidi Adsbøl Pedersen
Landevejen 119
4060 Kirke Såby
Mobil : 2024 1368
Mail : heidi@hestens-venner.dk

 

 

Bestyrelsesmedlem :

Hanne Jensen
Stestrupvej 234
4370 St. Merløse
Mobil: 2860 4659
Mail : hanne@hestens-venner.dk

 

 

Suppleant :

Helena Fredensborg Lind
Hjelmsømaglevej 65b
4100 Ringsted
Mobil: 6146 5805
Mail : helena@hestens-venner.dk

 

 

Suppleant :

Lene Rath
Rugtvedvej 3
4470 Svebølle
Mobil: 2184 0298
Mail : lene@hestens-venner.dk

 

Version: Mobil | Desktop ..:: Opdateret : 06-06-2022 ::..

Birkealleens Webdesign