logo Bliv medlem her

www.hestens-venner.dk
- foreningen med aktiviteter for alle heste

Næste aktivitet


22. maj 2022 - Ridetur på Husarstien i Næstved
4. juni 2022 - Agility konkurrence hvor alle kan være med
13. august 2022 - Agility konkurrence hvor alle kan være med
27. august 2022 - Hyggeweekend med agility
16. oktober 2022 - Orienterings-ridning/kørsel
6. november 2022 - Miljøtræning v/Ejner Møller Andersen

Sidste nyt

Sidste nyt på hjemmesiden
samt tilmelding til nyhedsbrev

Opdateret : 08-05-2022

Facebook
Besøg os på Facebook

Forum

Sidste nyt i forum :
19-04-2022 kl.07:10

Menu :

 FORSIDEN
 BESTYRELSEN
- Formanden har ordet
- Bestyrelsesmedlemmer
- Vedtægter
- Referater
 MEDLEMMER
 MEDLEMSBLAD
 AKTIVITETER
 LINK
 BILLEDGALLERI
 
 OM HJEMMESIDEN
 


Du er ikke logget ind

Log ind

   

Bestyrelsesmedlemmer :

Tryk her for at vise billede og beskrivelse for alle bestyrelsesmedlemmer

Formand :

Lone Wunsch
Svennerupvej 9
4683 Rønnede
Tlf.: 2284 4204 bedst efter kl. 17:00
Mail : lone@hestens-venner.dk

 

 

Næstformand :

Kristian Wunsch
Gyvelvej 2
4690 Haslev
Mobil : 2133 1381
Mail : kristian@hestens-venner.dk

 

 

Kasserer & Webmaster :

Bjarne Lambrecht Sørensen
Munke Bjergbyvej 53
4180 Sorø
Tlf.: 2092 2075
Mail : bjarne@hestens-venner.dk

 

 

Sekretær :

Heidi Adsbøl Pedersen
Landevejen 119
4060 Kirke Såby
Mobil : 2024 1368
Mail : heidi@hestens-venner.dk

 

 

Bestyrelsesmedlem :

Hanne Jensen
Stestrupvej 234
4370 St. Merløse
Mobil: 2860 4659
Mail : hanne@hestens-venner.dk

 

 

Suppleant :

Helena Fredensborg Lind
Hjelmsømaglevej 65b
4100 Ringsted
Mobil: 6146 5805
Mail : helena@hestens-venner.dk

 

 

Suppleant :

Lene Rath
Rugtvedvej 3
4470 Svebølle
Mobil: 2184 0298
Mail : lene@hestens-venner.dk

 

Version: Mobil | Desktop ..:: Opdateret : 08-05-2022 ::..

Birkealleens Webdesign