logo Bliv medlem her

www.hestens-venner.dk
- foreningen med aktiviteter for alle heste

Næste aktivitet

Næste aktiviteter:
6. januar 2020 - Foredrag med Malene Sommerlund - "Fra spasser til eliterytter"
3. februar 2020 - Foredrag med Hestetandklinikken fra Ringsted
2. marts 2020 - Emnet er ikke endeligt fastlagt.

Sidste nyt

Sidste nyt på hjemmesiden
samt tilmelding til nyhedsbrev

Opdateret : 10-11-2019

Facebook
Besøg os på Facebook

Forum

Sidste nyt i forum :
15-11-2019 kl.15:03

Menu :

 FORSIDEN
 BESTYRELSEN
- Formanden har ordet
- Bestyrelsesmedlemmer
- Vedtægter
- Referater
 MEDLEMMER
 MEDLEMSBLAD
 AKTIVITETER
 LINK
 BILLEDGALLERI
 
 OM HJEMMESIDEN
 


Du er ikke logget ind

Log ind

   

Bestyrelsesmedlemmer :

Tryk her for at vise billede og beskrivelse for alle bestyrelsesmedlemmer

Formand :

Lone Wunsch
Svennerupvej 9
4683 Rønnede
Tlf.: 2284 4204 bedst efter kl. 17:00
Mail : lone@hestens-venner.dk

 

 

Næstformand :

Kristian Wunsch
Gyvelvej 2
4690 Haslev
Mobil : 2133 1381
Mail : kristian@hestens-venner.dk

 

 

Kasserer & Webmaster :

Bjarne Lambrecht Sørensen
Munke Bjergbyvej 53
4180 Sorø
Tlf.: 2092 2075
Mail : bjarne@hestens-venner.dk

Beskrivelse :

Fra det herrens år 1975.

Jeg har ikke den store interesse for heste, men kører da gerne en tur med min kone, når hun har fået spændt hesten for vognen.

Til daglig arbejder jeg som postbud.

 

Sekretær :

Heidi Adsbøl Pedersen
Landevejen 119
4060 Kirke Såby
Mobil : 2024 1368
Mail : heidi@hestens-venner.dk

 

 

Bestyrelsesmedlem :

Inger Sørensen
Mogenstrupvej 13
4420 Regstrup
Mail: inger@hestens-venner.dk

 

 

Suppleant :

Verner Muhlig
Gl. Skovvej 85, Søby
4300 Holbæk
Telefon: 5918 3671
Mobil: 4160 3671
Mail : verner@hestens-venner.dk

 

 

Suppleant :

Hanne Jensen
Stestrupvej 234
4370 St. Merløse
Mobil: 5760 0570
Mail : hanne@hestens-venner.dk

 

 
Version: Mobil | Desktop ..:: Opdateret : 10-11-2019 ::..

Birkealleens Webdesign